Răzvan Gabor va evolua din nou pentru CSM Mediaș. Tânărul jucător din Mediaș a făcut parte din lotul antrenat de Mihai Popa și Dan Popa și în sezonul 2019/2020.

Jucătorul echipei noastre evoluează pe postul de fundaș. A debutat în Liga Națională de Baschet Masculin în luna octombrie a anului trecut, într-o partidă împotriva celor de la CSM Focșani, bifând 3 prezențe în competiția mai sus amintită.

„Sunt foarte bucuros să continui alături de CSM Mediaș, să-mi îmbunătățesc calitatea jocului alături de oameni minunați și alături de cei doi antrenori extraordinari. Sunt, de asemenea, bucuros că voi putea continua alături de cei doi jucători experimentați, Titus Nicoară și Octavian Popa Calotă și nu în ultimul rând, de restul echipei”, a declarat tânărul jucător al echipei noastre.

Lasă un răspuns

Pagina data web este protejata cu reCAPTCHA care este in aplicarePolitica confidialitatii si Conditiile de service Google.